Özel Tasarım Tesettür Elbise Modelleri

2017 yılında tesettür modasında gençlerin ilgi alanına giren enerjisi yüksek elbise modelleri yükselişte. Sezonun yeni trendleri renkleri, enerjisi, tasarımlarıyla genç kuşağı en iyi şekilde yansıtıyor. Yeni bir yorumla şekillenen parçalar, daha özgür kalıplarda karşımıza çıkıyor. Minimal formlarda olan bu parçalar özgür kalıplarıyla tesettüre daha uygun. 2017 ilkbahar yaz sezonu için gençlerin kendini bulacağı bir sezon olacağını söyleyebiliriz.Etek Uçların Festival Zerafeti
Bu yaz yeni sezon elbise modelleri ile festival tadına geçecek diyebiliriz. Uçuşan formdaki elbiseler ile İslami usule riayet edecek şekilde giyinmenizin yanı sıra festival havasında keyifli bir yaz geçirebilirsiniz. Trendlerden yola çıkılarak tasarlanan bu elbiseler kural tanımayan şekilleriyle karşımıza çıkıyor. Güneşin sıcaklığını renkleriyle hissettiren bu elbiseler, hoş bir tatilde gibi hissetmenizi sağlıyor. Bu yaz çoğunlukla şifon elbiselere rastlıyoruz. Tek renk ile yorumlanan doğal renklerin yanı sıra çiçek desenlerle yorumlanan modellere rastlamak mümkün.

Modern Formlar İle Sıradışı Kombinler
Yaza en çok yakışan kuşkusuz çiçek desenler. Bu yaz taze floral desenler en yeni formlarıyla tesettür elbise modellerinde bizleri bekliyor. Elbiselerin daha çok maksi boyda tasarlandığını görüyoruz. Bunun yanında yeni stil denemelerine açık olduğunu görüyoruz. Romantik tarzı benimseyenler için floral desenli elbiseler harika bir seçenek oluşturuyor. Gençler için şık olmaktan ziyade salaş ve sportif olmak önemli. Bol kesimler, klasik kalıplar ve modern tasarımlar bu anlamda gençlere yol gösterici oluyor. Şık, sade, tek renk stil ile harmanlanmış sportif tesettür elbiseler genç kuşak tarafından büyük rağbet görecek. Son derece havalı görünen bu elbiseler aynı zamanda tesettüre uygun olmasıyla da dikkat çekiyor. Renk cümbüşünün yanı sıra sadeliğin klas olduğu bir sezon bizleri bekliyor. Siyah tonların ağırlıkta olduğu asil elbiseler özellikle davetler için iyi bir tercih olabilir. Minimal formdaki bu elbiseler ile monokrom bir şıklık yakalamak mümkün hale geliyor. Siyah yalın elbiseler ile karakterli asil ruhlara dönüşebilirsiniz.

Bahar Modasında Neler Var?
Yaz aylarını gençlik enerjisiyle kapattıktan sonra bahara geldiğimiz organik stillere rastlıyoruz. Organik tarzı yansıtan renkler ile elbiseler farklı bir ambiyans kazanıyor. Daha çok yeşil ve pembe renklerin ağırlıkta kullanıldığını görüyoruz. Hayallerinizden fırlamış gibi görünen elbiseler ile baharı sokaklara taşıyabilirsiniz. Yeni sezonda ekose ve puantiyenin öne çıktığını görüyoruz. Gençliği ve romantizmi yansıtan yeni sezon elbiseleri arma, broş, baskı gibi farklı stillerle karşımıza çıkıyor.

Yorumlar

En Çok Okunanlar